– HAKKIMIZDA –

wanderlust-traveler-lifestyle-nature-trip-concept.jpg
person-traveler-travel-destination-concept.jpg

Bir Tatilde Değil Her Tatilde

Bir tatilde değil her tatilde yanınızda olan Ecctur, alanında deneyimli kadrosuyla, devamlı müşteri memnuniyeti misyonuyla çalışan acentamız, tatilcilerin içindeki gezginlik duygusunun getirdiği keşfetme tutkunuzda farklı ihtiyaç ve beklentilerinizi karşılamayı amaçlamaktadır.

ECC Turizm & Organizasyon 2013 yılında alanında tecrübeli kadrosuyla Aydın Kuşadası’nda kurulmuş ve hizmet vermeye başlamıştır. Devamlı müşteri memnuniyeti odaklı çalışan acentamız siz değerli müşterilerimizin desteği ile Mart 2016 tarihinde yeni açtığımız Üsküdar-İstanbul adresimizdeki şubemizle de hizmet vermekteyiz.

Firmamız TURSAB (Türkiye Seyahat Acentaları Birliği) üyesi 8649 No’lu A grubu bir seyahat acentasıdır.

Firmamız ECC TUR ve ECC MICE markaları ile otel rezervasyonları, uçak bileti, yurt içi ve yurt dışı turları hizmetlerinin yanı sıra profesyonel olarak MICE hizmetlerinde de ulusal ve uluslararası; eğitim, seminer, toplantı, kongre, motivasyon, eğlence organizasyonları, ürün lansmanları, festival ve fuar organizasyon hizmetleri de siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Kadromuz her daim müşteri memnuniyeti ve her daim başarı ilkelerini benimseyerek karşılıklı memnuniyeti hedeflemiş akılcı ve akılcı olmanın yollarını arayarak gerekli teknoloji ve şartları en üst düzeyde kullanarak trendleri takip etmiş ekonomik ve pratik çözümler sunabilen alanında uzman profesyonel bir kadrodur.

ECC Turizm & Organizasyon olarak misyonumuz sektördeki yeniliklerde lider olmak, bireysel ve kurumsal anlamda sürekli gelişmek, teknolojinin tüm imkanlarını çalışanlarına ve müşterilerine sunmak, toplumsal değerlere sahip çalışma yaşamını sürdürmek ve çalışılması tercih edilen bir şirket olmaktır.ECC Turizm & Organizasyon olarak misyonumuz sektördeki yeniliklerde lider olmak, bireysel ve kurumsal anlamda sürekli gelişmek, teknolojinin tüm imkanlarını çalışanlarına ve müşterilerine sunmak, toplumsal değerlere sahip çalışma yaşamını sürdürmek ve çalışılması tercih edilen bir şirket olmaktır.

Herkes her işi yapamaz, alanında uzman ekibimizle biz bu işi yaparız, firmamız sizinle tanışmak ve tarafımızdan sunulabilecek tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaktan gurur duyacaktır.