Çocuklu Ailelere Özel Kış Tatili Rotaları

Kış tatilinde çocuklarınızla birlikte farklı tatil rotalarını ziyaret etmeyi düşünüyor musunuz? Yılın en güzel zamanı olan kış tatilinde Ailenizle birlikte Türkiye’de ve Avrupa’daki en iyi kış tatili rotalarını sizler için derledik. Bu yazımızda “Çocuklu Ailelere Özel Kış Tatili Rotaları” yazımızı paylaşıyoruz. Kış aylarında çocuklarınızla birlikte keyifli bir kış tatili yapabileceğiniz rotalarda konforlu bir konaklama yapmak için ECC Tur’a hemen göz atabilirsiniz. 

Uludağ Kayak Merkezi

Uludağ, kış tatilinde çocuklu ailelerin ilk tercih ettiği popüler kış tatili rotaları arasında bulunuyor. 

Kayak tatillerinin vazgeçilmezi olan Uludağ kayak merkezi pek çok yerli, yabancı turist tarafından tercih ediliyor. Çocuklarınızla birlikte keyifli anlar geçirebileceğiniz Uludağ kayak merkezi, Türkiye’nin en büyük kayak merkezi olarak karşımıza çıkıyor. Farklı seviyelere sahip birbirinden güzel kayak pistlerinde hem kayak yapabilir hem de konforlu tesislerinde ECC Tur’un avantajlı kampanyaları ile Uludağ otelleri konaklama yapabilirsiniz. 

Bansko 

Bulgaristan’ın Bansko şehrinde yer alan Bansko kayak merkezi, çocuklu ailelerin eğlenceli bir kış tatili geçirmek için tercih ettiği yurt dışı rotaları arasında bulunuyor. Ülkenin en büyük ve en popüler kayak merkezi olan Bansko kayak merkezi her yıl binlerce yerli, yabancı turiste ev sahipliği yapıyor. 

Farklı derecelere sahip kayak pistlerinde dilediğiniz gibi vakit geçirebilirsiniz. Keyifli bir kış tatili ve Bansko gezisi için ECC Tur’un sağladığı Bansko turuna hemen göz atabilirsiniz. Keyifli bir kayak tatili yapmak için daha önce hazırladığımız “Kayak Nasıl Yapılır? Pratik Kayak Rehberi” içeriğimizi inceleyebilirsiniz.

Palandöken Kayak Merkezi

Kayak yapmaya elverişli olan Palandöken, kış mevsiminde pek çok yerli, yabancı turistin ilgisini çekiyor. Dünyanın en uzun ve en dik kayak pistlerinin yer aldığı Palandöken kayak merkezi, ülkemizde kış turizmin önemli tatil rotaları arasında bulunuyor. Farklı derecelerde pist ve snowboard alanları, konforlu otelleri, kamp alanları dışında tatilcilere yamaç paraşütü, dağcılık gibi adrenalin dolu aktiviteler sunuyor. 

Erciyes Kayak Merkezi

Erciyes kayak merkezi, ülkemizin en çok ziyaret edilen kayak merkezleri arasında bulunuyor. Göz alıcı Erciyes manzarasına ve farklı zorluk derecelerine sahip kayak ve snowboard alanları ile binlerce yerli, yabancı turistin ilgisini çekiyor. Erciyes kayak merkezinde özel kayak derslerinin dışında sömestr kayak dersi veriliyor. Dünya standartlarına sahip konforlu otellerinde konaklamak için ECC Tur’un sunduğu Erciyes otelleri inceleyebilirsiniz. 

Kartalkaya Kayak Merkezi

Kartalkaya, Türkiye’nin önemli kayak merkezleri arasında bulunuyor. Bolu’ya yakın mesafede konumlanan Kartalkaya, hafta sonu ve kış tatillerinde pek çok tatilcinin ilgisini çekiyor. Çeşitli zorluk derecelerine sahip kayak pistleri, snowboard alanları ile çocuklu ailelerin vazgeçilmez rotaları arasında bulunuyor. Ülkemizin en büyük “snowpark” alanlarına sahip Kartalkaya’da hem kayak yapabilir, hem de konforlu otellerinde konaklayabilirsiniz. 

Kastamonu- Ilgaz Kayak Merkezi

Ilgaz, Kastamonu’nun popüler kayak merkezleri arasında bulunuyor. Kış mevsiminde binlerce yerli, yabancı turist tarafından ziyaret ediliyor. Farklı zorluk derecelerinde 2 adet pist alanına sahip Ilgaz kayak merkezinde konforlu bir konaklama gerçekleştirebileceğiniz tesisler yer alıyor. Kastamonu’nun eşsiz doğasında kayak ve snowboard yaparak keyifli bir kış tatili geçirebilirsiniz. 

Kartepe Kayak Merkezi

Kocaeli’nin gözde kayak merkezleri arasında yer alıyor. Günübirlik de gidilebilen Kartepe, her yıl binlerce yerli, yabancı turist tarafından ziyaret ediliyor. Farklı zorluk seviyelerine sahip pistleri ile dikkat çeken Kartepe’de çocuklarınızla birlikte dilediğiniz gibi vakit geçirebilirsiniz. 

Bozdağ Kayak Merkezi

Bozdağ kayak merkezi, İzmir’in önemli kayak merkezleri arasında bulunuyor. Ege’nin Uludağ’ı olarak gösterilen bu kayak merkezi her yıl binlerce yerli, yabancı turisti kendine çekiyor. 3 adet kayak alanına sahip Bozdağ’da konforlu konaklama yapabileceğiniz oteller yer alıyor. Kayak dışında yamaç paraşütü aktivitelerinin de yapıldığı bu kayak merkezinde her yıl şubat ayında “Dağcılık Şenlikleri” düzenleniyor. 

Paylaş:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

– daha fazla –

İlginizi Çekebilir

antalya tatil yerleri, antalya'da tatil yapılacak yerler

Antalya Tatil Yerleri Listesi

Türkiye’nin en popüler tatil bölgelerinden biri olan Antalya, her yıl milyonlarca ziyaretçiyi ağırlar. Büyüleyici şehir berrak denizleri, altın renkli kumsalları ve eşsiz doğal güzellikleri ile